AK Parti Erbaa ilçe başkanı Mustafa Kök olacak

09 Eylül 2017 Cumartesi 18:25

AK Parti Erbaa İlçe Başkanı Mikail Altıntaş, yapılacak kongrede ilçe başkanlığına genel merkezin Mustafa Kök'ü uygun gördüğünü açıkladı.

AK Parti Erbaa ilçe başkanı Mustafa Kök olacak

 Yapılacak kongrede aday olmayacağını açıklayan AK Parti Erbaa İlçe Başkanı Mikail Altıntaş  ilçe başkanlığı için genel merkezin Mustafa Kök'ü uygun gördüğünü açıkladı. 2009 yılında yapılan seçimlerde AK Parti'nin belediye başkan adayı olan Mustafa Kök Erbaa'da serbest avukatlık yapıyor.

İlçe Başkanı Mikail Altıntaş yapılacak kongrede şimdiden başkanın kim olacağını açıkladı. Altıntaş yaptığı açıklamada "Erbaamız için Ak Parti İlçe başkan adayı olarak Genel merkezimiz tarafından sayın Av.Mustafa Kök uygun görülmüştür. Kendisine buradan hayırlı, uğurlu olmasını ve önümüzdeki süreçte Rabbimden kolaylıklar getirmesini dilerim. Bu süreçte halka hizmet etme yolunda bende varım diyen aday adayı arkadaşlarımıza da süreçte göstermiş oldukları duyarlılık ve mütevaziliklerinden dolayı kutlar, hayatlarında başarılar dilerim. Allah birliğimizi, beraberliğimizi daim kılsın." dedi.

Yorum Gönder

@name x