Başkan Yıldırım'dan duygusal paylaşım

02 Haziran 2017 Cuma 12:08

Erbaa Belediye Başkanı Hüseyin Yıldırım Şırnak Şenoba'daki helikopter kazasında şehit olan Yüzbaşı Nuri Şener için bakın neler yazdı.

Başkan Yıldırım'dan duygusal paylaşım

 Erbaa Belediye Başkanı Hüseyin Yıldırım Şırnak Şenoba'daki helikopter kazasında şehit olan Yüzbaşı Nuri Şener için bakın neler yazdı. Vatani görevini yaptığı sırada Şehit Yüzbaşı Nuri Şener'in teğmen rütbesinde olduğunu, Kilis'te karakol komutanları olduğunu belirten Başkan Yıldırım beraber çektirdikleri bir fotoğrafla birlikte şunları yazdı: Yaşımız 30’a gelmiş nerdeyse. Evliyiz bir de tane dünya süsü yavrumuz var. Askere gidiyoruz. Endişem var acaba nasıl bir komutan İle karşılaşacağız? İşte bu düşünceler ile önce Samsun Sahra Sıhhiye komutanlığı oradan Gaziantep sınır alayı ve Kilis’teki bölüğe geçtik. Kısa boylu kostak kostak yürüyen bir rütbeli geldi. ‘Ben teğmen Nuri Şener sizin eğitim komutanınızım’ dedi. Sonra karakol komutanımız oldu. Komutanımız, abimiz, arkadaşımız oldu. Şanslı askerlerdik böyle bir komutanımız vardı. Korktuğumuzdan değil sevdiğimiz ve saydığımızdan dolayı üzülmesin kırılmasın diye emirlerini kusursuz yapmaya çalışıyorduk. Sonra askerlik bitti ayrıldık. Ve de Şenoba’da şehitlerimizin ismini okurken o ismi de gördüm. Yüzbaşı olmuş. Yüzbaşı Nuri Şener’de şehit olmuş . Rabbimin katında en yüksek mertebeye ulaşmış. En büyük mükâfatı Rabbim ona nasip etmiş. Komutanımın tüm şehitlerimizin ruhu şad mekanları cennet olsun. Şehitler tepesi boş değil ve boş kalmayacak. Sana ve tüm şehitlerimize müteşekkiriz."


Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 4

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Dogan Telli 3 ay önce yorumlandı

Allahım cennetinin en güzel yerine koy şehitlerimizi amin.

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Kadir Özkan 3 ay önce yorumlandı

Allah mekanını cennet eylesin ailesine sabırlar versin ülkemizin başı sağolsun

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Kaya topalsalih 3 ay önce yorumlandı

Ruhu şad olsun birgun gelecek bu çakallar akittiklari kanda boğulacak yüce tük milletinin ailesinin zatialinize taziyelerimi iletirim

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

şaban çalak 3 ay önce yorumlandı

Allah tüm şehitlerimizin kabrini nur mekanların cennet eylesin biz sizlerden razı olduk Allah da sizlerden razi olsun

0 Kişi beğendi.