Erbaa'da 7 mahallede 16 saat su kesintisi yapılacak

18 Haziran 2017 Pazar 03:04

Tokat'ın Erbaa ilçesinde Erbaa Belediyesi Pazartesi günü yeni altyapının devreye alınması için yapılacak çalışma nedeniyle 7 mahallede 16 saat su kesintisi yapılacağını açıkladı.

Erbaa'da 7 mahallede 16 saat su kesintisi yapılacak

Tokat'ın Erbaa ilçesinde Erbaa Belediyesi Pazartesi günü yeni altyapının devreye alınması için yapılacak çalışma nedeniyle 7 mahallede 16 saat su kesintisi yapılacağını açıkladı. İlçe merkezinde devam eden Meydan Erbaa Projesi kapsamında içmesuyu altyapısı tamamlanan bölümlerde eski altyapının devreden çıkartılıp yeni altyapının devreye alınması için yapılacak çalışma nedeniyle Pazatesi günü 7 mahalleye 16 saat boyunca su verilemeyeceği açıklandı.

Erbaa Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada "Meydan Erbaa Projemiz kapsamında içmesuyu altyapısı tamamlanan bölümlerin eski şebekeden yeni şebekeye aktarımı ve eski şebekenin iptal işlemleri için 19.06.2017 Pazartesi günü İsmetpaşa Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Yavuz Selim Mahallesi, Mehmet Akif Mahallesi, Gazi Paşa Mahallesi ve Fevzi Paşa Mahallesinde sabah saat 08.00 ile 24.00 saatleri arasında 16 saat su kesintisi yapılacaktır. Hemşerilerimizin su kesintisi ile ilgili tedbirli olmaları gerekmektedir." denildi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x