Erbaa'da Emre Aydın coşkusu

04 Eylül 2017 Pazartesi 16:01

TOKAT’ın Erbaa ilçesinde Erbaa Belediyesi tarafından Emre Aydın konseri gerçekleştirildi.

Erbaa'da Emre Aydın coşkusu

TOKAT’ın Erbaa ilçesinde Erbaa Belediyesi tarafından Emre Aydın konseri gerçekleştirildi.
Park Vadi’yi dolduran çoğunluğu gençlerden oluşan Erbaalılar, Emre Aydın’ın şarkılarıyla doyasıya eğlendi. Alanı dolduran yaklaşık 5 bin Erbaalı hep bir ağızdan Emre Aydın’ın şarkılarına eşlik etti. Konser sırasında sahneye çıkan Erbaa Belediye Başkanı Hüseyin Yıldırım Emre Aydın’a çiçek ve Erbaaspor forması hediye etti.



Gençlerin talebi doğrultusunda konseri gerçekleştirdiklerini ifade eden Başkan Hüseyin Yıldırım “Gençlerimiz bize ulaştılar. Dediler ki ‘başkanım biz gençler olarak biraz eğlenmek istiyoruz. Konser istiyoruz.’ Biz de gerek ülkemizin gerçekleri, gerekse dünyanın gerçekleri gereği konser yapamamıştık. Ama artık çok şükür biraz daha düzelme var. Daha önce Kolpa’yı getirdik. Şimdi Emre Aydın’ı getirdik. İnşallah Ekim ayında da Cumhuriyet Bayramı sebebiyle Buray’ı getireceğiz. İnşallah o konseri de Cumhuriyet Meydanında, Cumhuriyet Bayramında yapacağız.” dedi.

Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 1

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

asi99 3 hafta önce yorumlandı

nolcak sonucta kimse vergilerdeki artisi yada suda artisin sebebini sormuyo. baskanimizda saolsun isteyenede istemeyenede kitlio:))

0 Kişi beğendi.