Erbaa’da ilçe protokolü şehit eşini ziyaret etti

14 Temmuz 2017 Cuma 16:27

Tokat’ın Erbaa ilçesinde ilçe protokolü 15 Temmuz Demokrasi ve milli birlik günü sebebiyle 15 Temmuz Şehidi Birol Yavuz’un ailesini ziyaret etti.

Erbaa'da ilçe protokolü şehit eşini ziyaret etti

Tokat’ın Erbaa ilçesinde ilçe protokolü 15 Temmuz Demokrasi ve milli birlik günü sebebiyle 15 Temmuz Şehidi Birol Yavuz’un ailesini ziyaret etti.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri sebebiyle Erbaa Kaymakamı Bülent Karacan, Erbaa Belediye Başkanı Hüseyin Yıldırım, Garnizon Komutanı Onur Türkoğlu, İlçe Emniyet Müdürü Hasan Tahsin Çimen, İlçe Müftüsü Mehmet Ceylan, Milli Eğitim Müdürü Bekir Aslan, AK Parti İlçe Başkanı Mikail Altıntaş, MHP İlçe Başkanı Namık Ateşli 15 Temmuz şehidi Özel Harekat Polisi Birol Yavuz’un ailesini ziyaret etti. Şehidin adını taşıyan bulvarda bulunan evlerine giden ilçe protokolü Şehidin kayınpederi Mehmet Ali Aydın, eşi Hatice Yavuz ve kızlarıyla sohbet etti. İlçe Müftüsünün Kuran-ı Kerim okuduğu ziyaretin ardından Cuma Namazı sonrası Büyük Cami’de şehitler için okunan hatimlerin duası yapıldı. Daha sonra 15 Temmuz şehitleri için oluşturulan 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Hatıra Ormanı ziyaret edildi. Şehitlerin isimlerinin yazılı olduğu fidanlara su verildi. Erbaa Kaymakamı Bülent Karacan ve Başkan Hüseyin Yıldırım yarın vatandaşları saat 19.00’da ilçe şehitliğinden Büyük Cami’ye kadar yapılacak yürüyüşe ve demokrasi nöbetine davet etti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x