Erbaa’ya 4 yeni park

05 Temmuz 2017 Çarşamba 15:04

Tokat’ın Erbaa ilçesinde Erbaa Belediyesi, 3 mahallede 4 yeni parkın kurulumunu tamamladı.

Erbaa'ya 4 yeni park

Tokat’ın Erbaa ilçesinde Erbaa Belediyesi, 3 mahallede 4 yeni parkın kurulumunu tamamladı.
Erbaa Belediyesi mahallelerde yeni park kurulmasıyla ilgili çalışmalar kapsamında 3 mahallede 4 yeni parkın kurulumunu tamamladı. Park ve Bahçeler Müdürlüğü çalışma kapsamında 31 mevcut parkta da çevre düzenlemelerini yaptı. İlçedeki yeşil alanların periyodik bakımlarının da gerçekleştirildiği çalışma kapsamında Gazi Bulvarındaki refüj ve kavşaklarda mevsimlik çiçek dikildi.
Erbaa Belediye Başkanı Hüseyin Yıldırım “Çocuklarımız için yeni parklar yapıyoruz. Son olarak Karşıyaka Mahallemizde 2 adet, Tepeşehir Sitesi içerisinde 1 adet ve Güney Kent’te 1 adet yeni park kurduk. Aynı zamanda mevcut parklarımızın da çevre düzenlemelerini gerçekleştiriyoruz. 31 parkımızda çevre düzenleme çalışmaları yaptık. Park ve Bahçeler Müdürlüğümüz bir yandan parklarla ilgilenirken diğer yandan yeşil alanların bakımlarını yapıyor. Gazi Bulvarımızda bulunan refüj ve kavşaklarda mevsimlik çiçek dikimleri yapıldı. Büyük projelerimizi hayata geçirirken Erbaa’mızı güzelleştirmek adına çalışmalarımız da devam ediyor. “ dedi.

Anahtar Kelimeler park4 yeniErbaa

Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 1

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Osman şimşek 2 ay önce yorumlandı

Bi de şu mahrumiyet Mahallesi kuruçaya uğrasanız özellikle Uluğ bey Cad desine seçim zamanı ilk hizmete başlanacak Mah biriydi sözde

0 Kişi beğendi.