Metro Turizm'den Erbaa'ya dev yatırım

10 Temmuz 2017 Pazartesi 19:50

Erbaa Belediye Başkanı Hüseyin Yıldırım ve Erbaa Kaymakamı Bülent Karacan D100 karayoluna Metro Turizm tarafından yapılacak tesis için Metro Turizm Genel Müdürü Harun Öztürk ile İstanbul'da görüştü.

Metro Turizm'den Erbaa'ya dev yatırım

Erbaa Belediye Başkanı Hüseyin Yıldırım ve Erbaa Kaymakamı Bülent Karacan D100 karayoluna Metro Turizm tarafından yapılacak tesis için Metro Turizm Genel Müdürü Harun Öztürk ile İstanbul'da görüştü. Erbaa'da yapılacak tesis için daha önce Erbaa Kaymakamı Bülent Karacan'ın yaptığı iki görüşmenin ardından Başkan Yıldırım ve Kaymakam Karacan Metro Turizm'in genel müdürü ile bir görüşme gerçekleştirdi. İstanbul'da gerçekleşen görüşmede Metro Turizm'in karayolu üzerine yapacağı tesis ile ilgili detayların görüşüldüğü öğrenildi. Daha önce Erbaa'ya gelerek tesisin yapılabileceği noktalarla ilgili incelemelerde bulunan Harun Öztürk kurulacak tesis için uygun yer belirlenerek en kısa zamanda Erbaa'ya yapılacak projenin hazırlanacağını, böyle bir yatırım yaparak ilçeye katkı sağlayacak olmanın kendisini mutlu edeceğini ifade etmişti.

Daha önce Erbaalı iş adamı Hüseyin Özdilek'e Erbaa'ya benzer bir yatırım yapması teklif edilmiş ancak Özdilek tercihini Merzifon'dan yana kullanmıştı.  Özdilek AVM'nin Merzifon yatırımı ile ilgili Merzifon Belediye Başkanı ile gerçekleştirilen görüşmede 20 yıl Erbaa Belediye Başkanı olarak görev yapan Ahmet Yenihan'ın da yer alması ise dikkat çekmişti.

banner67

Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 3

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

İrfan 2 ay önce yorumlandı

Kocali sakarya d100 karayolunada yapmis 10numara

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

İbrahim 2 ay önce yorumlandı

Adam kendi memleketine yatırım yapmıyorda merzifonamı yatırım yapıyor vah vah vah vay başımızı gelene bak gardaş

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

kadir baskaya 2 ay önce yorumlandı

Birilerine gosterinde milliyetcilik adamlık neymiş öğrensinler

0 Kişi beğendi.