Tokatlı Firmaya Ankara'da Taşlı Saldırı

09 Eylül 2015 Çarşamba 10:02

Tokatlı otobüs firması Ankara'da taşlı saldırıya uğradı.

Tokatlı Firmaya Ankara'da Taşlı Saldırı

Tokatlı otobüs firmasına ait bir otobüs Ankara'da uğradığı taşlı saldırı sonucu hasar gördü. Yaşanan terör olayları sonrası doğu plakalı otobüs firmalarına yapılan saldırılardan Tokatlı otobüs firması da nasibini aldı.

HADİ DESEM Kİ DOĞUDA BİR İLİZ

Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Arat yapılan saldırıya tepki gösterdi. Sosyal medya üzerinen açıklama yapan Arat Tokat Seyahat'a ait bir otobüsün Ankara'da taşlı saldırıya uğradığını duyurdu. Arat "Türkiye'nin başkenti Ankara'da otobüsümüz taşlanıyor. Varsın taşlasınlar camdan çok birşey yok. Ama o otobüsün içindeki yolcularımızın suçu ne? Bizim suçumuz ne? Hadi desem ki doğuda bir iliz oda değil. Nereye gidiyoruz." diye sordu.Tokat İzmir seferini yapan Tokat Seyahat'a ait bir otobüs Başkent Ankara'da taşlanarak camları kırıldı.

Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 2

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Erbaa 2 yıl önce yorumlandı

Otobüsün taşlanmasi hos bişey değil tabii ki, lanetliyorum. Ama esnaf odası başkanı "hadi desem ki doguda bir iliz o da değil " derken bir çuval inciri berbat ediyor. Ne yani doğudaki illerin arabalarını taşlamak serbest mi? Bu zihniyeti terketmelisiniz sayin başkan... Sucsuz yere insanların seyahat hakkını engellemek anayasal suçtur, bu sözle sizin de Tokat otobüsünü taşlayan insanlardan bi farkınız kalmıyor.

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

anonim 2 yıl önce yorumlandı

kudurmuş bu insanlar ama kula bela gelmez hak yazmayınca hak bela yazmaz kul azmayınca mevlam en kısa zamanda belasını verir inşAllah bu insanların

0 Kişi beğendi.