Fatih Yağcı AK Parti'den Başvurusunu Yaptı

02 Eylül 2015 Çarşamba 20:32

1 Kasım seçimleri için adaylık başvuruları yapılmaya başlandı. Erbaalı İşadamı Fatih Yağcı bugün başvurusunu yaptı.

Fatih Yağcı AK Parti'den Başvurusunu Yaptı

1 Kasım'da yapılacak Milletvekili Seçimlerinde vekil olmak için adaylar başvurularını yapıyor. Erbaalı İşadamı Fatih Yağcı bugün AK Parti'den adaylık başvurusunu yaptı. Fatih Yağcı bugün AK Parti Tokat İl Başkanlığına giderek başvurusunu AK Parti Tokat İl Başkanı Metin Polat'a teslim etti.

KAOSA SÜRÜKLENMEK İSTENEN BİR TÜRKİYE VAR

Başvurunun ardından sosyal medya üzerinden açıklama yapan İşadamı Fatih Yağcı 7 Haziran Seçimlerinden sonra kaosa sürüklenilmek istenilen bir Türkiye hayaliyle yanıp tutuşanlar olduğunu ifade etti.
Yağcı yaptığı açıklamada  "Sorumluluk alma gereğinin olduğu bu ortamda 1 Kasım Seçimlerinde tekrar Türkiye'nin İstikarı Olan AK Parti'den Tokat Milletvekili Aday Adayı olmayı bir zorunluluk bildim. Köylüsüyle,çiftçisiyle,memuruyla,gençliğiyle zaman içinde yaptığımız istişarelerde var olan sorunlar bizlerin omuzlarında artık yük ve şehrimize Tokatlılara ahde vefa borcumuz oldu.Tüm bu dertlerimizin giderilmesi adına yeniden aday olmak için yollara revan oluyoruz İnşallah. Küçüklerimizin ağabeyi,büyüklerimizin yeğeni, analarımızın bir evladı olma adına kardeşinizi bu yolculukta yalnız bırakmayacağınızı umut ediyor,seçimlerin başta şehrimize,Tokatımıza,tüm Türiye'ye hayırlar getirmesini temenni ediyorum." dedi.


Yorum Gönder

@name x