Erbaaspor'un BAL'da Rakipleri Belli Oldu

28 Ağustos 2015 Cuma 14:07

Bu sezon Tokat’ı Bölgesel Amatör Lig’de temsil edecek Erbaaspor’un 2015-2016 sezonundaki rakipleri belli oldu. Erbaaspor Bölgesel Amatör Lig 4.Grupta yer alacak.

Erbaaspor'un BAL'da Rakipleri Belli Oldu

Bu sezon Tokat’ı Bölgesel Amatör Lig’de temsil edecek Erbaaspor’un 2015-2016 sezonundaki rakipleri belli oldu. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) bugün Bölgesel Amatör Lig gruplarını resmi sitesinden açıkladı. Erbaaspor Bölgesel Amatör Lig 4.Grupta yer alacak.

TFF İcra Kurulu Üyesi ve TASKK Başkanı Ali Düşmez bugün yaptığı açıklamada Bölgesel Amatör Lig'de 2015-2016 sezonunun 12 grupta oynanacağını ve fikstür çekiminin 4 Eylül'de İstanbul'da yapılacağını açıkladı.

Ali Düşmez'in lig statüsü ile ilgili yaptığı açıklamada: "Tarihte ilk kez Türkiye'nin 81 ilinin katılımıyla 157 kulübün mücadele edeceği Bölgesel Amatör Lig, 12 grupta oynanacak. Bu grupları belirlerken bölgesel dağılımın yanı sıra mevsim şartları ve ulaşım imkanlarına da özen gösterdik. BAL'da 12 grup birincisi statüde belirlendiği şekilde play-off turuna yükselecek. Bu turda oluşan 6 eşleşme tarafsız sahada tek maç eleme usulüyle oynanacak ve galipler Spor Toto 3. Lig'e yükselecek. Bu turda mağlup olan 6 takım bir kez daha statüye göre eşleştirilecek ve yine tarafsız sahada tek maç üzerinden oynanacak 3 eşleşmenin galibi Spor Toto 3. Lig'e çıkacak son 3 takımı oluşturacak.” dedi.

İŞTE ERBAASPOR’UN RAKİPLERİ

Görelespor (Giresun)

1926 Bulancakspor (Giresun)

Sinopspor (Sinop)

Güzelorduspor (Ordu)

Fatsa Belediyespor (Ordu)

Termespor  (Samsun)

Ladik Belediyespor (Samsun)

Havza Belediyespor (Samsun)

Kastamonu İl Özel İdare KHS Spor (Kastamonu)

Kaptan Demirçelik Soğuksu Yenicespor (Karabük)

Osmancıkspor (Çorum)

Yeni Amasyaspor (Amasya)

Erbaaspor (Tokat)

Bölgesel Amatör Lig’de fikstür çekiminin ardından 19-20 Eylül’de 1.Hafta karşılaşmalarının başlaması bekleniyor.

Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 3

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Hüseyin 2 yıl önce yorumlandı

Zor rakip derseniz bunlara maçlarımız izlenmez demektir burda tek rakip kendimiz görüyorum beyinde yenmeden hiç bir maçı alamazsınız bu zor yorumu yapan hayatta zor görmemiş hayat bir maraton asla pes etmeyecek birilerinin sözleri ile de demoralize olmayacaksın

1 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Cavit Coban 2 yıl önce yorumlandı

Basarilar dilerim Sizleri daha yukarilsrda gormek istiyoruz

1 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Fuat Fuat 2 yıl önce yorumlandı

zorlu rakipler varmış.

1 Kişi beğendi.