2019 yerel seçimlerinde AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti'nin ilçe ve belde adaylarının tam listesi

AK Parti'nin adayları

Tokat: Eyüp Eroğlu

Erbaa: Hüseyin Yıldırım

Niksar: Özdilek Özcan

Turhal: İlker Bekler

Zile: Mehmet Salih Ün

Yeşilyurt: Ümit Mutlu Özügenç

Sulusaray: Necmettin Coruk

Reşadiye Mustafa Yılmaz

Pazar: Erdoğan Yılmaz

Başçiftlik: Murat Tuncel

Almus: Yüksel Mirzaoğlu

Artova: Lütvü Yalçın

Beldeler

Çamlıbel Beldesi: Adem Akgül

Çat Beldesi: Orhan Gövce

Emirseyit Beldesi: Turan Kapan

Güryıldız Beldesi: Habib Han

Ataköy Beldesi: Murat Algur

Akarçay Görümlü Beldesi: Cuma Çoban

Kınık Beldesi: Fatih Erdoğan

Gölgeli Beldesi: Temel Karahan

Çevreli Beldesi: Ercan Gürer

Hatipli Beldesi: Şemsettin Yavuz

Gökal Beldesi: Ahmet Bakır

Karayaka Beldesi: Mehmet Başar

Tanoba Beldesi: Ali Genç

Gürçeşme Beldesi Mehmet Çorak

Gökçeli Beldesi: Mustafa Koyuncu

Serenli Beldesi: Mevlüt Somuncu

Yazıcık Beldesi Erol Ertaş

Yolkonak Beldesi: Musa Atasoy

Üzümören Beldesi: İsmail Karataş

Bereketli Beldesi: Hasan Yücel

Cimitekke Beldesi: Ekrem Gül

Hasanşey Beldesi: Recep Külekçi

Bozçalı Beldesi: Yücel Gülbahar

Baydarlı Beldesi: İlyas Demir

Şenyurt Beldesi: Cefer Ünal Arslan

MHP'nin adayları

Tokat: Adnan Özmen

Erbaa: Ertuğrul Karagöl

Turhal: Gökhan Bozkurt

Niksar: Duran Yadigar

Artova: Mahmut Gülhan

Başçiftlik: Mustafa Öztürk

Almus: Bekir Özer

Pazar: Oğuz Keleş

Reşadiye: Mustafa Şahin

Yeşilyurt: Muhsin Yılmaz

Zile: Ali Özgan

Beldeler

Çevreli Beldesi: Sadi Ertan Soysal

Hatipli Beldesi: Murat Cengiz

Gökal Beldesi: Osman Akbulut

Karayaka Beldesi: Sebahattin Şenel

Tanoba Beldesi: Vural Özdemir

Çamlıbel Beldesi: Ufuk Er

Çat Beldesi: Mustafa Coşar

Emirseyit Beldesi: Hüseyin Sağdıç

Güryıldız Beldesi: Mustafa Özer

Gürçeşme Beldesi: Şevket Yücel

Serenli Beldesi: Nurettin Keleş

Yolkonak Beldesi: Süleyman Özgür

Üzümöğren Beldesi: Ali Çağlar

Baydarlı Beldesi: Necaattin Şahin

Bozçalı Beldesi: Bolhan Durmuş

Cimitekke Beldesi: Erol Aydın

CHP'nin adayları

Zile: Şükrü Sargın

Reşadiye: Yusuf Duran

Almus Kınık Beldesi: Güven Arslan

Almus Gölgeli Beldesi: İbrahim Karahan

Almus Ataköy Beldesi: Servet Durmuş

İYİ Parti'nin adayları

Erbaa: Murat Toycan Selçuk

Niksar: Emrah Köknar

Turhal: Bekir Baklacı

Beldeler

Tokat Merkez Emirseyit Beldesi: Toygun Algül,

Reşadiye Bozçalı Beldesi: Mustafa Şahin

Erbaa Karayaka Beldesi: Mehmet Akbulut

Erbaa Gökal Beldesi: Salim Özdemir

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.