Telefon
WhatsApp
Başkan Ertuğrul Karagöl Ziya Gökalp Mahallesinde  yine muhteşem bir kalabalığa hitap etti.
300 X 250 Reklam Alanı

Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl Ziya Gökalp Mahallesinde düzenlenen mitingde yine muhteşem bir kalabalığa hitap etti.

Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl Ziya Gökalp Mahallesinde düzenlenen mitingde yaptığı konuşmada şunları söyledi:  “Ziya Gökalp Mahallemizde girilmedik cadde, açılmadık yol kalmayacak dedik açılmaz denilen Hızarcılar Caddesini, Erek Caddesinin devamını açtık. Sadece Ziya Gökalp Mahallemizde 40 bin metrekare parke yol, 80 bin metrekare sathi kaplama,  2 bin 200 metrekare beton kaldırım yaptık. 5 yıldır Erbaa’nın her mahallesinde her caddesinde, her sokağında olduğumuz gibi Ziya Gökalp’te de olduk. İmbat’ın kenarlarını görüyorsunuz değil mi? Neydi ne hale geldi. Bisiklet yolu, yürüyüş yolu, oturma alanı ve yeşil alanlarıyla, aydınlatmasıyla, kamelyası, çocuk oyun parkıyla birlikte çok güzel hizmetlere imza attık. Yeterli mi? Hayır. Ziya Gökap’i yeni dönemde de cazibe merkezi haline getirmeye devam edeceğiz. Altyapısı ile üst yapısı ile yeni içme suyu deposu projesiyle, yeni kadın çocuk yaşam merkeziyle, gençlerimize açacağımız kitap kafe ve kütüphane ile spor merkeziyle ve büyük bir çocuk oyun parkıyla merkez algısını Ziya Gökalp Mahallemizle beraber daha da genişleteceğiz. Bitmedi hemen yanında bulunduğumuz Asım Kamile Uğurlu Aile Sağlığı Merkezinin yerine içerisinde 112 Acilde olan tam donanımlı yeni sağlık merkezi yapacağız. İmbatın devamında yağacağımız köprüyle Osmangazi Mahallesi ve Tepeşehir konutlarını birbirine bağlayacağız. Hatti yolunu ve şehrin hakim noktasına seyir kulesi yaparak Erbaa’nın ve İmbat’ın manzarasını hep beraber izleyeceğiz. İmbat’ta yürüyüş yapan kişi seyir kulesinden manzarayı izleyecek. Oduncular sitesi yerine yapacağımız toplu konutla Ziya Gökalp Mahallemiz Erbaa’mızın ve Ziya Gökalp Mahallemizin dönüşümünün öncüsü olacak. Mahallemiz Erbaa’nın yeni cazibe merkezi olacak inşallah. Bunu nasıl başaracağız? Üretken belediyecilik misyonumuzla ben yerine biz diyerek yapacağız. İstişare ve ortak akla önem vereceğiz. Duymayanlar duysun bilmeyenler bilsin.”

Başkan Karagöl konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Atıp tutanlar var. Bunlar büyük ihtimalle ya Erbaa’da yaşamıyorlar ya da ne yaptıklarını bilmiyorlar. Onlara bir hatırlatalım. 2022 yılı Ağustos ayında Cumhurbaşkanımız Türkiye genelinde 500 bin toplu konut müjdesi vermişti. Biz bu açıklamadan aylar önce arsamızı oluşturduk, imar değişikliklerini yaptık, TOKİ'ye müracaatlarımızı gerçekleştirdik. Tarih yalan söylemez. 16 Eylül 2022 yılında da Erbaa’mıza 300 adet konut yapılacağı ilan edildi. 12 Aralık 2022 tarihinde de kura çekimi yapıldı. Hak sahipleri belirlendi. Duymayanlar varmış. Siz onlara duyurun benim güzel hemşehrilerim. Belgeler de bizde listeler de bizde. Ancak maalesef yaşanan 6 Şubat depremleri dolayısıyla TOKİ’nin hak sahiplerine kavuşması bir müddet gecikecek.  Kurada ismi çıkıp da sabreden hemşerilerime de önceliğin deprem bölgesinde olması sebebiyle sabırla sükunetle beklemeleri sebebiyle teşekkür ediyorum. Bazı konularda daha gelmeden huzurumuzu bozmaya çalışanlar var. Yalan yanlış konuşanlar var. Avazı çıktığı kadar bağırarak huzursuzluk çıkarmaya uğraşanlar var. Perdenin önünde, bir de perdenin arkasında olanlar var. Görüyorum, duyuyorum, biliyorum. Siz de biliyorsunuz, siz de görüyorsunuz. Şimdi soruyorum sizlere, bunlara müsaade edecek misiniz? Huzurumuzun bozulmasına izin verecek misiniz? İnsan ağzından çıkan sözlere dikkat edecek. Düşünerek konuşacak, düşünerek hareket edecek. Söz vakti ve saatinde değerlidir. Vakit ve saat geldiğinde daha çok dile getirecek sözlerimiz olacak. Bitmedi. Sabredin. Sabredin benim güzel hemşerilerim. Allah sabredenlerle beraberdir. Biz bu beş yıllık dönemde zoru kolay yaptık. Kimseye tepeden bakmadık. Ayırmadık, ayrıştırmadık.”

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

300 X 250 Reklam Alanı

Puan Durumu

Takım OM G M P
1 ADS  Adana Demir. 0 0 0 0
2 ANT  Antalyaspor 0 0 0 0
3 HTY  Hatayspor 0 0 0 0
4 BJK  Beşiktaş 0 0 0 0
5 ÇRZ  Ç.Rizespor 0 0 0 0
6 ALNY  Alanyaspor 0 0 0 0
7 EYP  Eyüpspor 0 0 0 0
8 FB  Fenerbahçe 0 0 0 0
9 GS  Galatasaray 0 0 0 0
10 GFK  Gaziantep FK 0 0 0 0
11 GÖZ  Göztepe 0 0 0 0
12 KSM  Kasımpaşa 0 0 0 0
13 KON  Konyaspor 0 0 0 0
14 KYS  Kayserispor 0 0 0 0
15 İBFK  Başakşehir 0 0 0 0
16 SAMS  Samsunspor 0 0 0 0
17 BOD  Bodrum 0 0 0 0
18 SVS  Sivasspor 0 0 0 0
19 TS  Trabzonspor 0 0 0 0
20

Reklam

300 X 250 Reklam Alanı

Erbaa Nöbetçi Eczaneler

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150

E-Bülten Aboneliği