FETÖ'YE VE KÖTÜYE KARŞI DİKKATLİ OLUN VE: 

MEMLEKETİMİZE HAYIRLI OLSUN

Peygamber efendimiz Hz. Muhammed Mustafa (S.a.v.) bir hadisi şeriflerinde: “Sizleri yönetenlere dua ediniz.” Buyurmaktadır. Bizlerde binlerce insanın oyunu almış ve seçimle iktidara gelenlerin duacısıyız. Allah onlara işlerinde kolaylıklar versin. Rabbimiz onları kötülerden ve kötülüklerden kollasın. Yeryüzünde Allah’ı en çok sevdiğini iddia ettiğimiz milletimize hizmet için bir adım öne çıkan herkesin Allah yardımcısı olsun. Bu seçimlerde milletimize HAYIRLI OLSUN.

SEÇİLENLER DİKKATLİ OLUN

Seçimlerden sonra da seçilenlerin dikkatli olması gereken hususlar var. Bunlar arasında işçi alımları ve yerel yönetimlerin verecekleri ihaleler başlığı altından niteleyebileceğimiz iki unsur var.

İlki işçi alımları: işe alınacak insanlarda illaki vasıf ve kalifiye aranacaktır. Bundan şüphemiz zaten yok. Fakat birde ülkemizde son dönemde yaşanan açık ve gizli terör tehdidi var. ‘Fetö terör örgütü’ de ülkemizin yerel yönetimlerine sızmak ve yöneticilerimizin açıklarını bulmak için elemanlarını belediyelerimize yerleştirme çabası içinde olabilir. İşte bu noktada işe alınacak kişiler titizlikle incelenmeli ve bu terör örgütüyle bağlantısı olduğundan şüphelenilen kişilere fırsat verilememelidir. Zira bunlar bugün size şirin görünebilir fakat bu şirin yüz maskesi takan mahlûklar şahsi çıkarları için vatanını satan aşağılık yaratıklardır.

İkincisi ise ihale işleri: Yine bu noktada tabi ki ihaleler şeffaf olacaktır. Aldığı ihaleden Fetö Terör örgütüne pay ayırabilecek kişiler ve şirketlerde incelenmeli bunlara asla fırsat verilmemelidir. En ufak işten en büyük işe kadar hepsi en ince detayına kadar araştırılmalıdır. En küçük denilebilecek iş derken bu iş ‘KÂĞIT PARÇASI’ olsa dahi incelenmelidir. Geçmişte Fetö Terör örgütünün boğazda verdiği yemeklere katılım sağlayanlar bugün bu paydan mahrum bırakılmalıdır. Unutulmasın dün BOĞAZDA FETÖ’NÜN BALIĞINI YİYEN bugün büyük balığın peşine düşmekten geri kalmayacaktır. Bunlarda bugün sizinle anlaşıp yarın sizden daha büyük bir rant sağlayacak olana hemen kendini teslim edecek kadar materyalistlerdir. Onlar için onur veya gurur değil sadece ve sadece kendi çıkarları vardır.

SEÇMENİN DE İNSAFLI OLMASI LAZIMDIR

Belediyeler artık rant veya geçim kapısı olarak görülmemeli ve oy verilen insanlar sırf bu konular için yıpratılmamalıdır. Eğer mevcut ortam da işçi alımına müsait değilse de beklemek ve zaman tanımak en uygun olanıdır. Bir konu daha var ki seçimle iş başına gelmiş ve daha “Bismillah” demeden işe başlamadan yapılan eleştiriler biraz daha zamana yayılmalı ve kişilere yargısız infazlar yapılmasına müsaade edilmemelidir. Bunu yapan da mutlaka art niyet aranmalı ve bu eleştirileri geçim yoluna dönüştürmesine izin verilmemelidir. Eleştirmek için erken, söz söylemek için vakitsizdir. Bekleyip görmek ve iyi niyetle eleştiriyi de zamanında yapmak en güzel olanıdır.

Yukarda belirttiğimiz konularda millet ve devletimizin aleyhine olan tüm konularda da sürekli takip ve gözlemde olduğumuzda unutulmamalıdır. Yine de iyi yapılacak her işin yanında her kötü işin de karşısındayız.

FETÖ’YE VE KÖTÜYE FIRSAT VERMEYİN.

HAYIRLI OLSUN, DİKKATLİ OLUN, İNSAFLI OLUN.

Fatih KAPLAN 11.04.2019

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Cevdet DEMİREL 1 yıl önce

Şu Fetö meselesi ne menem ŞEKERLİ SAKIZ’mış arkadaş” en zırvasından en zirvesine” herkesin ağızında. Ne kadar naçareler, biçareler, nadanlar, yağdanlar varsa bu kelimeye sarılmış kurtuluş aramaktadırlar. O menfaatçiler ne cemaatçi, ne cemiyetçi ne de devletçidirler. Güce ve iktidara göre kendini konumlandıran birer asalak varlıklardır. Hiçbir konuda bilgi ve belgesi olmayanlar habire ya yergi ya da övgü düzmekteler. Rüyası dünyası olanlar o rüyadan uyanmak istemezler iyi uykular. Allah “size bir fasık bir haber getirdiğinde hemen inanmayın arştırın” der(Hucurat-5)